Kurz olejomalby Mnetěš

Nové

Olejomalba, technika starých mistrů. Na kurzu se dozvíte základy o olejomalbě, o barvách, štětcích, plátnech a o samotné technice nanášení.

Malujeme ZÁTIŠÍ, KRAJINKU (můžete si přinést vlastní předlohu ) nebo si můžete namalovat MANDALU (předlohu dodám ).

Termín si vyberte na stránce TERMÍNY KURZŮKONTAKTUJTE MĚ

Více informací

Není skladem

0,00 Kč

Více informací

Přijďte si namalovat vlastní " olej na plátně ". Nemusíte být Picasso, aby jste vytvořili pár tahů štětcem. Třeba si vytvoříte dárek pro své blízké.

Cena za jednodenní účast je 800,- Kč. V ceně je veškerý potřebný materiál, včetně plátna o vel. cca 40x 50 cm, či 40x 40 cm, které si odnesete domů.

S sebou: Předlohu, podle které budete malovat. Stačí formát A4, ale v barvě. Doporučuji krajinku, zátiší, mandalu, fotku staženou z netu např. fotku obrazu slavného díla. Vezměte si s sebou přepravku, krabičku, do které vložíte hotový obraz ! - aby se do ní vešel zvolený formát. Olejomalba je téměř týden mokrá, tak abyste si ji mohli bezpečně odvézt domů hned.

S sebou svačinu na celý den, jídlo není možné si ohřát. Vemte si i nádobí a hrnek na teplý nápoj. Čaj a káva bude k dispozici ode mě zdarma. Oběd: NENÍ ZAJIŠTĚN!  V ateliéru je možné zakoupit nudlové polévky do hrnečku, české kvality, bez glutamátů. Pokud si přinesete vlastní oběd, NENÍ možnost jej ohřát! Káva a čaj bude k dispozici ode mě zdarma.

s