https://litomericky.denik.cz/zpravy_region/foto-v-roudnici-probehlo-autorske-cteni-z-knihy-povesti-luzickych-hor-20191023.html 

Byzmag

Časopis Byzmag

Periodika Deník

Reference od zákazníků rok 2010 - 2018

Ježíšek vyslyšel mé přání a naježil kreslení PMH. A vybral skvěle! Kurz u Markéty je pohodový, povznášející a přínosný. Vše je profesionálně připravené, Markéta je bezprostřední, milá, přátelská a hlavě motivující :-). Byl to pro mě báječný, pohodový víkend plný štěstí, radosti a nadšení. Doporučuju všem! 

Vložil Hanka Pekárková
13-02-2018

Dobrý den, z kurzu jsem nadšená, nejsem začátečník, ale co jsem potřebovala, jsem se naučila. Moc se mi líbil přístup Markétky, která je prostě přirozená a svoje, milá mladá dáma, která si rozumí jak s náctiletými, tak se staršími ... příjemná atmosféra, bačkory, čajík, kafe, polívka, přestávky kdo jak chce, prostě jako bychom byli jedna malá partička. A bylo to hrozně moc krásný a obohacující... Markétko díky, Majka Ústí nad Labem 

Vložil Majka Habrychová
29-01-2018

Z kurzu u Markéty Menčíkové jsem nadšená. Oceňuji naprosto profesionální ale přesto velmi přátelský přístup ke kurzistům. Atmosféra kurzu by naprosto pohodová. Na kurz jsem se přihlásila jako úplný laik a amatér, bylo to výzva. Ale po dvou dnech jsem dokázala nakreslit portrét. Všem tyto kurzy rozhodně doporučuji. 

Vložil Jitka Neumannová
22-11-2017

O víkendu jsme si to s mužem zkusili a - světe div se - druhý den jsme nakreslili tužkou obrázek, který se podobal dovezené předloze. To bylo pro nás super zjištění, že to opravdu zvládne každý, i kdo není zrovna erudovaný výtvarník. Hlavně je to super relax, určitě si sem tam něco vytvoříme. Děkujeme moc, Markét, za perfektní přístup, se kterým tuto techniku učíte. Přijeli jsme na doporučení kamarádky, která zde kurz absolvovala, no a neprohloupili jsme. Vše připravené, vše zorganizované, prostě profesionalita na jedničku. Krásné dny Jarka a Milan 

Vložil Jarka
08-11-2017

Malování a kreslení mi bylo vždy blízké. Školní výtvarku jsem měla ráda, baví mě tvoření. Ale nakreslit člověk natolik, aby bylo poznat o koho jde, jak se učí během Kurzu kreslení PMH - to jsem nedokázala. Léta jsem toužila podobný kurz absolvovat. Nakonec jsem se odhodlala a šla do toho. Během víkendu jsem se skvěle odreagovala, dozvěděla spoustu nového, objevila zajímavé a pro mě neznámé pomůcky - a to nejhlavnější - znovuobjevila pravou hemisféru a začala ji používat. Mé výtvory nejsou ještě zdaleka na takové úrovni jako Markétčiny, ale jsem na ně a hlavně na sebe pyšná! A těším se na dlouhé zimní (i nezimní) večery tužkou a papírem. Moc děkuji!!! 

Vložil Simona Běloubková
08-10-2017

Moje desetiletá dcera absolvovala u Markéty již několik víkendových kurzů, včetně těch dvoudenních. Vždy byla nadšená profesionalitou, přátelským přístupem, trpělivostí a hlavně výsledky své práce. Oceňujeme i rady ohledně nákupu materiálů a typy na další rozvoj talentu. Děkujeme! 

Příspěvek od Zdenka Vachková
08-10-2017

Dobrý den všem, zrovna jsem spolu s 15ti letým synem Tomášem prošla kurzem pí.Menčíkové-malování pravou mozkovou hemisférou a jsem nadšená. Pro mě představovala kresba postavy či obličeje horor a vždy jsem se toho děsila,když mě nutili jako dítě školou povinné o výtvarné výchově něco z toho vypotit.Syn naopak sám aktivně maluje komiksové postavičky,takže tuto činnost sám aktivně vyhledává. O malování PMH jsem kdysi četla a chtěla jsem přihlásit pouze syna,abych tímto rozšířila jeho vědomostní obzory.Když jsem ale zjistila,že tento kurz je pořádán cca 5km od našeho bydliště,přihlásila jsem se také,snad i ze zvědavosti,zda se člověk který maluje postavu jako kolečko a čárky jako ručičky a nožičky vůbec může naučit malovat a to v tak krátké době(o víkendu). Jsem nadšená.Pí.Menčíková je skvělá mladá paní mladistvého vzhledu,moc příjemného vystupování a i prostředí ve kterém nás přivítala-ve svém ateliéru,bylo příhodné,útulné a příjemné.Zažili jsme spoustu srandy,naučili jsme se všechno,co bylo potřeba k malování,v ceně kurzu byly i všechny pomůcky,takže jsme si sebou brali jen přezuvky a baštu.A lidičky podržte mě-já namalovala pod vedením této milé a vnímavé lektorky krásný portrét mého oblíbeného herce.Nejenže jsem tomu nemohla sama uvěřit,nevěřili ani doma,ani v práci... A tak Vám všem nevěřícím Tomášům povídám "JDĚTE DO TOHO,NEHLEDĚ NA VĚK,NA SOUČASNÉ DOVEDNOSTI,UDĚLEJTE SI PRO SEBE CHVÍLI A INVESTUJTE DO SEBE-STOJÍ TO ZA TO." S obrovskými díky a s velikou úctou k Vašemu umění Vám pí.Markétko Menčíková přeju z celého srdce jen a jen spoustu lásky,radosti a úspěchů za všechno to dobré,co sama rozdáváte plnými hrstmi. Vaši Irena a Tomáš Hanzalovi z Horních Beřkovic 

Příspěvek od Irena Hanzalová
11-09-2017

Kurzy u paní Markétky mohu jen doporučit...umí velice hezkým způsobem vše vysvětlit a konstruktivně vést skupinu i jednotlivce...Úžasné výsledky v malbě :-) děkuji :-) 

Příspěvek od Marie Bartáková
11-09-2017

Všem doporučuji kurzy u Markét. Velmi ochotná, milá, hodná, pomůže, řádně vysvětlí a nasměruje jedince správným směrem. A také je výborná malířka a kreslířka, samozřejmě. :-) Poprvé jsem byla na kurzu kreslení pastelkami, tak se mi líbil přístup a uvolněná atmosféra, že jsem musela jet znovu a to na PMH. Markét mě naučila se na to dívat jinak než logicky, naučila mě chápat to. Nikdy bych nevěřila, že dokážu nakreslit portrét a díky skvělé lektorce, která nás všechny dovedla ke skvělému výsledku, se nám to velice povedlo. Rozhodně to nebyla moje poslední návštěva. Už se těším na další kurzy. 

Příspěvek od Jíťa
06-08-2017

Kurz mně naučil se správně dívat a pochopit, jak kreslit obličeje, rozhodně doporučuji. :) 

Příspěvek od Jan Kastner
28-06-2017

Pohodový víkend byl pro mě a mého syna velkým přínosem. Během výuky výtvarné výchovy na základní a střední škole (celkem 14 let), jsem se výtvarně nikam neposunula, na tomto víkendovém kurzu ano. Stačí dva dny a odcházíte s pocitem dobře odvedené práce. Kurz vřele doporučuji. Je velmi vhodný i pro starší děti. Karin 26.6.2017 

Příspěvek od Karin
26-06-2017

Moc jsem nevěřila tomu, že se za dva dny dokážu naučit kreslit, ale opravdu se to podařilo! Moc děkuji za kurz, opravdu jsem si to užila :-) 

Příspěvek od Ivana Červenková
26-06-2017

Všem doporučuji kurzy u Markéty. Opravdu milý přístup, klidné prostředí a výborné učitelské schopnosti. Moc jsem si to užila a moc naučila. Ještě jednou vřele doporučuji a děkuji.Alena 

Příspěvek od Alena Věchtová
16-06-2017

Skvělý relaxační víkend. :) Markéta je velmi sympatická a skvělá učitelka. Ten pokrok za ty dva dny byl opravdu obrovský. :) Za mě super - doporučuji :) 

Příspěvek od Simona Vavrušková
13-06-2017

I já se přidávám k většině spokojeným, nevěřila jsem, že bych se mohla naučit za víkend kreslit. Markétka je velice přátelská a příjemná mladá paní, která dokáže vše vysvětlit a poradit. Romča 

Příspěvek od Romana
11-06-2017

Dobrý den, kdo nevyzkouší, určitě neuvěří....v životě by mě nenapadlo, co za dva dny člověk dokáže po absolvování kurzu PMH. Každému doporučuji absolvovat kurz pod vedením skvělé učitelky Markétky, která Vás naučí za tak krátkou dobu něco neuvěřitelného. Věřím že to zvládne úplně každý !!!!! 100% se opětovně vrátím k doplňujícímu kurzu. Ještě jednou moc děkuji za krásné dva dny 

Příspěvek od Renáta Šindelářová
11-06-2017

Markétko, moc, moc děkuji za tento víkend. Kurz byl super a pro mě neskutečný relax. Vůbec jsem nedoufala, že bych se mohla naučit kreslit, ale ono to opravdu jde :-) ... jste moc milá a stále skvěle naladěná, určitě budu doporučovat dál a sama se jistě zase vrátím. Ještě jednou moc děkuji. 

Příspěvek od Lucka
11-06-2017

Ještě jednou mockrát děkuji za velmi inspirativní kurz kreslení PHM. Víkend byl úžasný i neuvěřitelný, co jsem nebyla schopna se naučit ve škole, jsem zvládla za dva dny. Můžu jen vřele doporučit všem, kteří mají chuť poznávat nové věci, něčemu se naučit a vidět svět jinýma očima. Pod tak skvělým vedením paní Markétky, jde všechno samo. 

Příspěvek od Markéta K
08-05-2017

Dobrý den všem. Kdo má zájem o portrét nebo karikatůru ať neváhá a kontaktuje paní Markétu. Objednal jsem si obraz z fotgrafie a výsledek je fantastický a předčí samotnou fotografii. Pokuď si necháte vymalovat někoho blízkého jako já, tak od toho neodtrhnete oči. Veliké díky paní Markétě. 

Příspěvek od Pavel Kabát
05-05-2017

Objednali jsme si karikaturu rudkou a výsledek byl ohromující úžasný máme to jako dárek a určitě to udělá radost paní Markétě moc moc děkujeme a určitě něco objednáme. Moc úspěchů Vám přeje Anička a Martin 

Příspěvek od ANIČKA
26-04-2017

Zúčastnila jsem se kurzu pořádaného v ZŠ v Křešicích - kreslení PMH. Umět si něco nakreslit, zachytit, co vidím, nějak porozumět tomu, jak se to dělá. To byl můj cíl. Věděla jsem, s jakou úrovní dovedností přicházím = žádnou. Za 2 dny jsem to skutečně pochytila. Mám za to, že kurz je vhodný pro každého, kdo vždycky chtěl umět kreslit, ale nikdy nevěděl, jak na to a ve škole to nějak nepochytil. Tady to pochytí zcela určitě každý. Zní to divně, ale skutečně je možné se naučit za 2 dny kreslit v základní rovině. Jako ve škole a potom už jen trénovat, jako čtení. Ten pokrok je tak významný, až je to skoro ohromující. 

Příspěvek od Michaela Veselá
17-04-2017

Kurz byl skvělý,nemohu uvěřit,ze tak rychle jsem se dokázala naučit zachytit to, co vidím...je to pro mne splněny sen...všem vřele doporučuji.. 

Příspěvek od Lenka Kapesova
27-03-2017

Nevěřila jsem. Přijela a během pár hodin uvěřila. Víkendový kurz super, ráda přijedu znovu a ostatním vřele doporučuji. Mnohokrát děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů. 

Příspěvek od Renata
15-03-2017

Děkuji moc Markétce za úžasný víkend strávený u ní v ateliéru na kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou. Můžu jen doporučit a už se těším na další kurzy. 

Příspěvek od Marcela Janovská
13-03-2017

Dobrý den, od paní Markéty Menčíkové jsem si nechala namalovat již sedm kreseb a jsou naprosto úžasné. Umí krásně vykreslit i nejmenší detaily. Mohu jenom doporučit.Je velice šikovná. 

Příspěvek od Pavla Klazarová
28-02-2017

Víkendový kurz malování pravou mozkovou hemisférou mi velmi pomohl a pro moji další práci byl velkou motivací. Poděkování patří milé a usměvavé Markétě, která nám vysvětlila "jak na to"...Užila jsem si v Mnetěši krásný čas a těším se na další kurz a rozvíjení svých schopností v různých technikách malování. Všem, kdo si myslí, že to nezvládnou vřele doporučuji. Opak je pravdou. 

Příspěvek od Michaela Neumannová
27-02-2017

Ještě jednou moc děkuji pí. Menčíková za skvělou práci-portrét od Vás byl tak úžasný,že jsem po rozbalení měla pocit,že dotyčný stojí přede mnou....Mlejnková 

Příspěvek od Markéta Mlejnková
16-11-2016

Po účasti na kurzu reálné kresby tužkou, jsme s kamarádkou natěšené na další nedělní kreslení, pod velmi příjemným vedením Markétky. Markétka dokáže podnítit skryté dovednosti každého účastníka a rozptýlit případné pochybnosti :-) S kamarádkou můžeme jen vřele doporučit! Iveta s Barčou. 

Příspěvek od Iveta Krafková
05-10-2016

Krásně strávený víkend v ateliéru s velmi milou lektorkou! Rozhodně jsem motivována k další tvorbě a těším se na další kurz ;) 

Příspěvek od Lucie Čoričová
22-09-2016

Krásné, dva horké letní dny kreslení PMH u Markéty mi otevřely dvířka do zapomenutého světa kresby…. Prvotní obavy se rychle rozplynuly a následovaly pohodové a přínosné dva dny kresby. Paní Markéta je velice empatický člověk, vycítí vaše obavy a pokud se náhodou při kresbě ztratíte, pomůže Ván nalézt ztracenou cestu . Ještě jednou moc děkuji. PS. Nejdou mi ještě moc rty , asi když byl výklad tak jsem si odskočil  , ale trénuji. 

Příspěvek od Jindra Petr
17-09-2016

Markéta je úžasný člověk, kurz u ní byl zážitek a víkendový kurz na horách naprostý RELAX! i když to mám k ní kus cesty, ráda přijedu znovu a znovu a znovu... Markét, moc děkuji a těším se na viděnou :-) Monika 

Příspěvek od Monika
15-09-2016

Moc děkuji Markétce, že nás vytáhla na pobytový kurz kreslení a malování a to do přenádherných Lužických hor. Užilo se spoustu legrace a mě se tam móóóóóc líbilo. A jak Markétka píše v blogu bylo o nás super postaráno a myslím, že jsme se všichni uvolnili, odreagovali a hlavně se dostali k malovalování a kreslení. Určitě nebudu jediná, která se už teď těší na ten příští. Díky díky. 

Příspěvek od Lenka
09-06-2016

Moooooc Vám děkuji za vytvořené obrazy. Již je mám doma. Opravdu před Vámi smekám. Líbily se mi už jen náhledy, ale originál je super. Dcerka prohlásila, že bychom si je měly nechat;) Myslím, že o mně ještě uslyšíte s nějakou další objednávkou. A určitě Vás doporučím dál. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů a spokojených zákazníků. 

Příspěvek od Jana
25-02-2016

Absolvoval jsem víkendový kurz s bezvadnou lektorkou, který neměl chybu. Pohodu a báječnou atmosféru jakou jsem dlouho nezažil. Doporučuji všem, kteří o sobě pochybují. Budou velice příjemně překvapeni tak jako já. 

Příspěvek od petr
06-02-2016

Moc děkuji za úžasný kurzík, který mne naprosto dostal. Úžasný relax a ještě úžasnější lektorka. Mohu jen a jen doporučit. 

Příspěvek od Marie Eisová
26-01-2016

Markétka je takové sluníčko :). Děkuji za krásný víkendový kurz kreslení PHM. Jsem nadšena z toho jaké obzory se mi tvým kurzem otevřely :) Kudy chodím tudy kreslím! Jsi super lektor, který umí poradit a hlavně vysvětlit. Budu doporučovat dále. A ráda se zúčastním dalšího kurzu. Peťa :) 

Příspěvek od Peta
19-01-2016

Zúčastnila jsem se kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou. Byl to opravdu nezapomenutelný a skoro neuvěřitelný zážitek. Nic podobně uvolňujícího a přitom přínosného jsem zatím nezažila. Markétka je moc pozitivní človíček a jako lektorka opravdu profesionálka. Plánuji, že v budoucnu se přihlásím na další kurzy ;-) Opravdu mohu vřele doporučit, stojí to za to. 

Příspěvek od Adél
18-01-2016

Moc děkuji za krásný víkend plný odpočinku, pohody a dobré nálady. Moc děkuji za pomoc s malováním i za ukázání nové cesty a nového pohledu na svět. Kurz s Markétou vřele doporučuji všem, kteří hledají klid a rovnováhu a chtějí se naučit malovat. 

Příspěvek od Lenka
18-01-2016

Moc děkuji Market za krasné obrazy nas i našich dětiček, díky tobe jsme měli i jedno z netradičních svatebních oznámení. A ja osobně se těším na další zajímavý kurz,protoze si myslím, že uz je čas na kurz PMH. těším se 

Příspěvek od Veronika Krausová
05-01-2016

Děkuji Markétě za odborné vedení na kurzech. Od té doby co maluji, vidím svět jinak a nemohu se nabažit krásných okamžiků s barvami, pastelkami a klidem co malování samo o sobě přináší, Díky, díky stokrát díky. Už se těším na Výtvarný víkend 2016 

Příspěvek od Helena Procházková
18-12-2015

At napisu cokoliv, nikdy to nevystihne to, co dokaze Marketa nakreslit. Objednala js si uz dva obrazy a pokazde nadherna, jen na me promluvit! Dekuju moc. 

Příspěvek od Hanka
15-12-2015

Nádhernou malbu od Markét jsem poprvé uviděla u své sestry a švagra doma. Z obrazu jsem byla neskutečně unešena. Už předtím jsem dlouhou dobu přemýšlela, že bych ráda absolvovala kurz malování pravou mozkovou hemisférou. Malování naprosto zbožnuji. Proto jsem si vyhledala kontakt na Markét a absovolvovala jsem u ní naprosto skvělý kurz! A těším se na další! P. S. Markét je nejen úžasná malířka, ale i úžasný člověk! Mohu jen vřele doporučit. Brzy se uvidíme na dalším kurzu! :-) 

Příspěvek od Markéta Košťáková
08-12-2015

Z portrétu od paní Markéty jsem byla neskutečně unešená a strašně nadšená.Hrozně mě to dojala až mě i slzy ukápli.Jsou jako živý,prostě úžasný.Moc děkuji 

Příspěvek od Špačková Michaela
02-12-2015

Moc děkuji za dva přenádherné portréty.Nic krásnějšího jsem ještě neviděla.Určitě se znovu na paní obrátím.Každý detail je úžasný. 

Příspěvek od Marie Balogová
27-11-2015

Děkuji Markétce za přínosný kurz PMH a chystám se na pastelku a další, příjemné místo a atmosféra, úžasná lektorka, doporučuji !!! Přeji jen úspěchy a radost ! 

Příspěvek od Eva Pokorná
27-11-2015

Absolvovala jsem u Markétky kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Do teď jsem nikdy nenakreslila ani kočku, aby to někdo poznal a teď dokáži nakreslit téměř vše. Je to neuvěřitelné! Moc děkuji a všem tento kurz vřele doporučuji, je to něco, co už nezapomenete a nikdo Vám to už nevezme! 

Příspěvek od Romana Alblová
26-11-2015

V první řadě děkuji Markétce za krásný portrét celé mé rodiny, který nám zdobí zeď Dále ji chci poděkovat za úžasné kurzy, které jsem u ní absolvovala a to kurz kreslení PMH a také kurz olejomalby. Markétka je prostě človíček moc šikovný a naučí kreslit také lidi jako já, co to nikdy v životě neuměli Děkuji a všem doporučují. 

Příspěvek od Janka
26-11-2015

Moc děkuji paní Markétě za tři krásné kresby našich dětiček...obrazky mají duši a své kouzlo a těším se na další....šárka 

Příspěvek od šárka Adamcová
26-11-2015

Byla jsem u Markétky na několika kurzech a vždy jsem strávila pěkný den v příjemné atmosféře, něco nového se naučila a odnesla si pěkné obrázky. Určitě se ještě nějakého kurzu zúčastním. 

Příspěvek od Eliška Nesvadbová
26-11-2015

Nekolikanasobna spokojenost a urcite ne posledniiii 

Příspěvek od michaela
26-11-2015

Markétka je velmi nadání žena, který učí lidi jak rozdávat radost. Vždyť obrázek namalovaný z lásky a přátelství je ten nejlepší dárek. Děkuji že i Já mohu díky Tobě takové dárky tvořit. Všem vřele doporučuji. 

Příspěvek od Eva Růžičková
26-11-2015

Ahoj Markét, chtěla bych Ti poděkovat za v pořadí již třetí obrázek malovaný rudkou, jako vždy nádhera. Příští rok si necháme konečně namalovat naši malou Aničku. Díky :-) 

Příspěvek od Martina Slípková
26-11-2015

Chtěla poděkovat Markétce Menšíkové za krásnou karikaturu,,,,nejen ,že je šikovná ,,,ale je i velice milá,příjemná,spolehlivá.Doporučuji. 

Příspěvek od Jaromíra Vrbová
26-11-2015

Děkuji Markétě za kurz malování pravou mozkovou hemisférou. Naučila jsem něco nového a strávila příjemný víkend s bezva lidmi :-). Těším se na další kurzy, které Markéta chystá, jejich množství a různorodost je obdivuhodná. Také bych chtěla mít tolik energie a nápadů. 

Příspěvek od Martina Šulcová
26-11-2015

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat paní Menčíkové za nádherný obraz. 

Příspěvek od Jan Topinka
24-11-2015

Rozbalené refence:
Janka: V první řadě děkuji Markétce za krásný portrét celé mé rodiny, který nám zdobí zeď Dále ji chci poděkovat za úžasné kurzy, které jsem u ní absolvovala a to kurz kreslení PMH a také kurz olejomalby. Markétka je prostě človíček moc šikovný a naučí kreslit lidi jako já, co to nikdy v životě neuměli Děkuji a všem doporučují.
Monika: Dnes mi prisel portret syna. Uplne mi vyrazil dech. Jste opravdu nejlepsi. Moc Vam dekuji.
Iva D.: Absolvovala jsem u paní Markéty kurz kreslení pastelkami. Bylo to moc příjemné prožití dne. Dostala jsem cenné rady a poznala fígle na mé oblíbené pastelky. Moc díky
Ruda: Byli jsme na kurzu kreslení PMH a bylo to napsrosto skvělé. Člověk o tom má pochybnosti, ale sám na sobě jsem si dokázal, že to opravdu jde. Byl to naprosto skvělý zážitek a Markéta je má skvělý přístup, hodně trpělivost a je s ní legrace ... prostě úžasná a vše vás naučí. Vřele kurz doporučuji. Já osobně určitě přijdu na další :-).
Jitka: Dne 24. a 25.1.2015 jsem absolvovala kurz kreslení PMH.Markéta je strašně milý, příjemný člověk s neskutečnou trpělivostí a elánem.Byl to velmi příjemný víkend, který strašně rychle utekl.Vřele všem doporučuji.Díky Markét
Markéta: Účastnila jsem se kurzu, bylo to moc hezké. Markétka mně naučila novým věcem, když jsem šla na kurz můj první obrázek byl, vysloveně ošklivý .... když jsem odcházela domů Nádhera. Jsem velmi spokojená..... paní Menčíkovou 100 % doporučuji... naučí , nakreslí , pomůže ......
Barča: Paní Menčíkovou doporučuji... nechali jsme si zhotovit karikaturu jako svatební dar... měla veliký úspěch nejenom u svatebčanů ... Jako další velké plus... precizní práce, vstřícné a příjemné jednání.. moc děkujeme
Vlaďka: Markétko, ještě jednou moc děkuji. Slibuji, že se kreslení budu dále pilně věnovat. Moc mě to baví.
Lucie: Vřele doporučuji p. Markétu, má opravdu zlatý ruce, nad jejím dílem se tají dech. Perfektní komunikace, rychlé zhotovení a zaslání. Jsem velice spokojena a stávám se další věrnou zákaznicí
Šárka: Markétka je takové sluníčko plné energie a tu energii předává na svých kurzech a jako bonus - naučíte se malovat... takže za mě Markét - děkuji, děkuji, děkuji
Jana a Chris: Markét děkujeme Ti, že jsi nás tak krásně naučila kreslit, za super atmosféru, a slibujeme, že se budeme zdokonalovat a kreslit a kreslit a znovu kreslit. Těšíme se na další kurz ..myslím, že bude následovat rudka a pak olejomalba :) Opravdu se moc těšíme a DĚKUJEME :) Jsi super a rádi jsem Tě poznali :)
Monča: Ahoj, má úžasná průvodkyně světem kreslení :-) Chci Ti poděkovat za zážitek, který jsem si z kurzu odnesla. Využívám všechny nabyté znalosti z víkendu a kreslím a kreslím. Ráda bych touto cestou popohnala všechny, kteří o kurzu uvažují, ale mají obavy. Prožijete skvělé dva dny v prostředí, kde o políbení múzou nikdo nepřijde! Děkuji, děkuji, děkuji :-)
Jarmila: Ahoj Markétko, chci tímto pozdravit Tebe a všechny"kurzistky" z Chorvatska. Děkuji za nádherný týden s malováním a za vše krásné spojené s tímto zájezdem. Markétka je výborná organizátorka, malířka i kámoška v jednom. Bylo to moc pěkné a ještě jednou zdraví Jarmila a Emička.
Lucie: Dneska mi došla karikatura, a jsem tak nadšena! Děkuji Vám za příjemnou komunikaci a za skvěle odvedenou práci. Neobjednala jsem si naposled. Ještě jednou děkuji
Kamila: Děkuji za nádherný portrét i krajinu, kterou jste nám nakreslila dle fotky. Máte talent a manžel i já jsme byli z obrazů doslova unešeni.Mohu jen doporučit!!
Karel: Děkuji za moc pěkný kurz kreslení rudkou. Byla to výborná kombinace výuky a zcela praktických rad, které může dát jen ten, kdo už toho tolik krásného nakreslil. Přeji vše dobré.
Janka a Martin: Děkujeme za krásný portrét :) a těšíme se na další :) paní Markétka je moc šikovná a můžeme její úžasnou práci jen doporučit. Přejeme hodně spokojených zákazníku. PS: obraz, který nám nakreslila, máte všichni možnost vidět na stránkách na facebooku :)
Roman Pouzal: Ahoj nerad píšu takže nebudu se nijak rozepisovat jaké jsou to krásné kresby atd.ale to že pro mně už paní Markéta Menčíková již nakreslila 3 kresby a pro mou sestru 1 kresbu mluví samo o sobě velká spokojenost a určitě doporučíme i požádáme zase o portrét moc děkuji
Gabina: Marketu jsme pozadali o kresbu podle fotografie. Melo jit o vanocni darek, ale bohuzel jsme si vzpomneli dost pozde. Darek byl sice opozden, ale presto udelal velkou radost! Krome vlastni prace me Marketa zaujala i velmi ferovym pristupem. Nesnazila se slibit neco, co by pak nesplnila. O stavu zakazky nas pravidelne informovala. Vubec nelituji, ze jsme si na darek pockali. Kez by se clovek mohl mit podobnou duveru a jistotu i u poskytovatelu jinych sluzeb.
Simona B.: Od paní Markéty jsem si nechávala nakreslit svatební karikaturu, jako dárek pro mého strýčka. On i ostatní svatebčané byli nadšeni :)
Jana: Portrét jsem objednala jako dárek pro kamarády a byla naprosto nadšená výsledkem, stejně jako oni. Děkuji, že jsem mohla díky Vám udělat radost lidem, které mám moc ráda.Navíc děkuji za milou a rychlou komunikaci.
Lída J.: Kurz kreslení PMH jsem absolvovala v březnu. Byla jsem velmi spokojená a také překvapená, jaký pokrok člověk dokáže za víkend udělat. Kurz se konal v příjemném prostředí, v přátelské atmosféře. Opravdu mohu doporučit.
Eliška: Děkuji za hezký kurz kreslení, určitě navštívím i další Vaše kurzy.
Zuzana Víchová: Děkuji za krásnou kresbu,je moc krásná a moc nás potěšila. Jste moc šikovná. Zuzana
Kristýna L.: Paní Menčíková je opravdový profesionál ve svém oboru. Vracím se k ní opakovaně, protože obrazy od ní jsou zárukou kvality a jistoty. Všem mohu doporučit. Paní Menčíková nám dokonce dělala překrásné svatební oznámení a všem se moc líbilo. Děkuji!
Petra Kuglerová: Milá Markétko, děkuji Ti za krásný víkend plný úžasného kreslení. Nevěřila jsem tomu, že je to opravdu možné, ale věřte (vy co stále nevěříte), možné to je!!! Po dvou dnech má člověk úžasné kresby a poté i novou zálibu Při kreslení se se vždy odreaguji a můj mozek se soustředí jen na měření, tahy tužkou, stíny apod., starosti každodenního života jdou stranou. A to je úžasný pocit. I ty jsi úžasný človíček, který rozdává úsměvy na všechny strany .Ještě jednou VELIKÉ DÍKY !!! Také se těším na kreslení pastelkou. Měj se krásně. P.
Aneta Hockova: Marketko, moooc dekuji za nadherny zazitek! Jses strasne fajin a hlavne velice pozitivni clovek. Dekuji, zes mi ukazala jak kreslit, pomuze mi jak v praci tak i v osobnim zivote no proste mam novy konicek. Doporucuji to opravdu kazdemu a uz se tesim na zitrek
Jana Bačová: Stalo se v co jsem doufala, naučila jsem se kreslit krásné portréty a mám z toho ohromnou radost. Velmi se těším na další kurz malování pastelkou
Míla: Každému doporučuji, bez kurzů Markéty bych nikdy malovat nezačala. Moc děkuji za nový pohled na přírodu, lidi, zkrátka na život.
Zdenka P.: Markét, moc Ti děkuji za to, žes mi ukázala, jak na to a i díky Tobě mám nového koníčka
ivana r.: Děkuji Markétě co mě na svých kurzech naučila. Nemohla jsem uvěřit že i já neuměl a starý skeptik se mohu naučit kreslit a " proboha" oni jsou i podobní na tom papíře! A tak mám nového koníčka a úžasný relax. Markéto, moc dík a těšim se na další dovednosti, třeba s rudkou.
Martina: Mám od paní Markétky NÁDHERNÝ obrázek, jsem velice spokojená. DOPORUČUJI
Jana Rousová: Zdravím :) jsem moc ráda ,že jsem šla na kurz malování pravou hemisférou :) bylo to super a moc se mi to líbilo :))
Anbeads: Kurz PMH byl super, bezvadná atmosféra a skvelý výsledek, už se těším na pastelku
Pavel: Pěkné stránky
Katka: Všem doporučuji, příjemná atmosféra, motivující přístup. Neuvěřitelné, co se člověk dokáže za víkend naučit.
marcela: prima,neváhejte a běžte do toho.
Jarmila: Milá Markéto, děkuji za nádherný kurz, jsem úplně nadšená a všem o tom vyprávím. Již jsem namalovala další obrázek, prý povedený. Těším se k moři. Zdraví Jarmila.
Markéta Menčíková: Všem děkuji za nádherné komentáře !
Radka: Všem doporučuji. Přišla jsem s nedůvěrou, že : "to nemůžu dát!" Ale dala jsem. Sešla se úžasná skupina lidí, byla legrace, super atmosféra,relax a výsledek... nemám slov.Markétko, moc děkuji!
Lenka S.: V srpnu jsem se ocitla v nemocnici a poté 4 měsíce doma na neschopence. Totální kolaps organizmu, brala antidepresiva. A ne ne najít sílu natož radost jít dál. V listopadu jsem se zučasnila kurzu kreslení pravou mozkovou hemisferou. Neuměla jsem opravdu nic namalovat. Šla jsem tak, že budu asi jen koukat jak malují ostatní. No a zázraky se dějí. Nejenže maluji, ale vrátila se mi chuť do života. MOC DĚKUJI a jsem vděčná, že jsem tě poitkala Markétko:)))))
IVANA: Bylo to něco nečekaného a něco málo ze zapomenutého uměleckého střeva jsem našla za dva a půl dne!Jeskyní malby bych uměla i vystínovat!
Alen babička a Náťa: Nejdříve maje obavy, potom divné pohledy a poznámky rodiny, nakonec nádherný víkend a sebevědomí z toho, že se můžu v mém věku něco naučit. Moc mě to bavilo, vnučka už má dárky k vánocům pro celou rodinu.Doporučuji všem je to úžasná relaxace a krásný pocit.Moc děkujeme. Určitě si jěště něco vyzkoušíme.
Deniska:): Byl to ten nejkrásnější výkend.. škoda že byl tak krátký :) Moc jsem si to tam užila.. a naučila jsem se kreslit..A aby toho nebylo málo.. hned jak jsem přijela domů.. tak jsem naučila kreslit i mamku :) Moc děkuju za to že jsi uskutečnila kurz v Litoměřicích.. Jinak bych se tam asi nikdy nedostala :( :)
Jiřina: Víkend prožitý v Rozmarýnu byl super. Kreslení pravou mozkovou hemisférou pod vedením úžasné Markétky jsme zvládli všichni , a pocit, že jsme to, zvládli je báječný. Všem, kteří se ještě nerozhodli, kurz vřele doporučuji.
Marta: Díky Markétčinu kurzu kde mi ukázala, jak na to si opět ráda kreslím a jsem doslova šťastná. Moc mi kreslení chybělo. Kdo chce kreslit mohu jen doporučit opravdu to jde. A navíc zde vládla milá přátelská atmosféra. Já osobně se ráda zůčastním dalších kurzů.
Lenka: Kurz v Litoměřicích, začátek listopadu byl super relax a sešla se dobrá parta. Všechno jsme měli pěkně a přehledně náležitě vysvětleno a ukázáno, všem vřele doporučuji. každý může pak nakonec kreslit
Věra: Strávila jsem v Litoměřicích listopadový "kreslící" víkend mezi lidmi všech věkových kategorií. Supr relax. Doporučuji.
MiraM: Take jsem byl ucastnikem rijnoveho kurzu. Velmi dobra atmosfera, Marketa je vyborny lektor s individualnim pristupem. Urcite doporucuji a jiz se tesim na nejaky dalsi kurz. Mira
Lucka R.: Zůčastnila jsem se kurzu kreslení PMH na začátku října a děkuju mnohokrát Markétce i ostatním účastníkům kurzu za příjemně strávený víkend! Markétku moc doporučuji - příjemná, šikovná lektorka s individuálním přístupem. O tom, že pokrok je opravdu vidět u každého, se můžete přesvědčit ve fotogalerii. Věřte, že se opravdu kreslit naučíte! (i já nejdřív nevěřila ). Už se těším na některý z dalších kurzů!
Pavlína: Účastnila jsem se srpnového kurzu a mohu všem vřele doporučit - skvělý, individuální přístup, když jsem se to naučila i já . SSSSUUUUUPPPPEEEEEEEEEEER!
Maruška N.: MARUSKA N.-BYLA JSEM NA SRPNOVEM KURZU A BYLA JSEM VELMI PREKVAPENA CO TA MARKETKA DOKAZALA SE MNOU UDELAT.JSEM JIZ V DUCHODU A TAK VZKAZUJI VSEM.NIKDY NENI POZDE SE NECEMU PŘIUČIT.MARKETKA JE ŠIKULKA DOSTANE TO DO KAŽDÉHO MALUJI A DAŘÍ SE MI. DOPORUČUJI.
Bára L.: Zúčastnila jsem se zářijového kurzu PMH, i když kreslení bylo již dříve mým koníčkem, nikdy jsem neměla tak skvělé výsledky jako po absolvování tohoto kurzu, TA PROMĚNA JE NEUVĚŘITELNÁ. Stačí jen vědět jak na to :-D. S milým a vřelým přístupem Markétky na to snadno přijdete :-) proto neváhejte, je to milá zkušenost.
Pavlína Š.: Zúčastnila jsem se zářijového kurzu PMH u Markét. I když jsem před tím kreslila jen domečky a kytičky, tak Markét přístup a talent naučit nás novému pohledu na kreslení přinesl úspěchy. Máme se sice stále co učit, ale už nyní se můžeme radovat z našich kreseb, které nám udělali radost a i našim blízkým. Mohu jen doporučit. Markét jsi skvěla :)
Magda: Chtěla bych poděkovat Markétě, díky které mám nového koníčka. V květnu jsem navštívila kurz kreslení a jsem nadšená, už druhý den jsem kreslila o 100% lépe a snad se budu stále zdokonalovat. Pokud Vás baví alespoň trochu kreslit, tak určitě doporučuju kurz navštívit, i když Vám to moc nejde, Markét určitě naučí a nebudete se nudit. Doporučuju i líčení od Markéty, která mě líčila na svatbu a mimo to, že sem byla krásně nalíčená, tak líčení vydrželo celý den a noc:) Ještě jednou díky za vše.
Dasa: Absopvovala jsem prvni kurz kresleni,ktery Marketa poradala ted v lvetnu 2013. Jako meverici Tomas jsem si rikala,ze neni rozhodne mozny,aby se naucil malovat kazdy. Tuzku a pastelky jsem v rukach drzela jako dite skolou povinne. K memu uzasu se zadarilo!!! Neskutecny zazitek,otevrel se mi jiny svet,talentem nepolibena a kreslim. Diky tobe, Market,jsi skvela ucitelka!!!! .... Jestli nekdo vaha,vrele doporucuji. Pred casem jsem si nechavala od Markety malovat portret pro svagrovou jako darek a byla jsem nadsena,jak dokonala kresba byla!!
Martina: S Markét jsem byla spokojená,krásně mě nalíčila a poradila,co používat. A samozřejmě nám namalovala naše portréty. Díky
Simona: S paní Markétou jsem byla maximálně spokojená A to jak s líčením a Mary Kay poradnou, tak i s malováním portétu mých dvojčátek. Markétko, moc ti děkuji, jsi mooooc šikovná a milá osůbka
Sabina: Paní Markétě mockrát děkuji za krásnou kresbu mé 2leté dcery. Velké díky i za skvělou domluvu a vstřícné jednání.
Petra: Markéta líčila moji dceru na focení a bylo to super. Všem doporučuji. Až budu zase potřebovat, určitě oslovím Markétu. Je to šikula.
Marcela: Paní Markéta je velice příjemná paní. Přijela za mnou a mou mamčou až domů a zdarma nás nalíčila a vysvětlila co a jak. Byla jsem s ní velice spokojená.
Jana B.: Paní Markétu všem doporučuji!!! Nakreslila dech beroucí portrét mé osmnáctileté dcery - nic krásnějšího jsem zatím neviděla! Mockrát, Markéto, děkuji! Jste úžasná!
Míša S.: Na doporučení sestry, jsem se nechala u paní Markéty nalíčit a pak jsem si udělala i minikurz líčení. obojí bylo super. Teď se ještě těším na obrázek našich capartů, který jsem si nechala namalovat. Markétu můžu všem vřele doporučit, je to sympatická a velice šikovná osůbka :)
Klára: Po celodenním shonu bylo úžasné vyzkoušet přípravky kosmetiky, vidět se s novou fasádou a úžasně si odpočitnout. Markéto, jsi profesionálka s milou a laskavou duší. Děkuji
Aneta: S vašemi rady jsem byla velice spokojena, a moc děkuji
Zuzka F.: V sobotu jsem předala obraz od Markéty ke 40tým narozeninám manželovi, který měl vyražený dech . Určitě se ještě na Markétu obrátím, je to opravdu nádhera a všem doporučuji. Maximální spokojenost
Lenka Skl.: I já byla spokojená s vizážistikou,jakou mi Markéta udělala.Vřele všem doporučuji.
Radka: Markét, ještě jednou díky za nás za všechny. Jsi šikulka ze všech nejšikovnější.! Krásně si nám Terezku namalovala. Díky.
Duková: Moooc šikovná paní.Obraz nakreslila moc nádherně až manžela dohnal skoro k slzám :) Určitě zase využiju.Děkuji
Andrea: Všem doporučuji pani Markétku,je moc šikovná a její obrazy jsou úžasné.
Daniela: doporučuji všem kdo chce potěšit své příbuzné či známé,krásným dárkem malbou portrétu,je to fakt nádhera.Jan tak dál Markét moc tě obdivuji a fandím ti papa DANIELA KRABČICE
Jana Hondlová: Krásný portrétík, opravdu výborná spolupráce. Paní Makrétka je velice šikovná a úžasná žena!Jen doporučuji!
Irča: Tak mě doporučila kamarádka Markétku ohledně kosmetiky Mary Kay,byla jsem moc spokojená,protože tohle je kosmetika,kterou jsem už dlouho hledala.Markétka poradí a pomůže.Můžu jen doporučit,opravdu šikovná
Roman: již druhý portrét a super spokojenost s prácičkou a doporučuji
marcela: Tak mě Markétka líčila a byla jsem moc spokojená,pokud máte možnost a čas vřele vám to všem doporučuji,Marcela z Brozan
Vendula: Dobrý den Markéto, kresba naší malé princezny dle zaslané fotografie naprosto předčila naše očekávání. Je úplně perfektní, prarodičům udělala ohromnou radost.
Markéta Menčíková: Díky moc za milá slova. Prosím, připisujte alespoň zkratku příjmení, abych věděla . Díky
Petra: Milá Markéto, moc děkuji za krásné portréty dětí i za zdařilé malování na obličej. Jsi super, děkuji za podporu
Martina: Markétko,portréty co jste nám nakreslila jsou krásný,všechno sedí,rysy,prostě nemá to chybu Děkujeme Martina
Věra: Ahoj Markét,děkuji za krásný obrázek našeho kostelíčka-mamča byla mooc nadšená-jsi vážně moc šikovná ..Dík Věra P.
Míša K.: Nechala jsem si namalovat od Markéty svého syna a opravdu jsem nevěřila vlastním očí, když mi obrázek ukázala. Jedním slovem dokonalý. Marketa je moc, moc šikovná a určitě ji doporučují všem jak v malování, taktéž i ve vizážistice, kterou jsem u ní absolvovala a byla jsem nadšená.
Jiří: Vřele doporučuji !!! Nádherné kresby a vstřícné jednání :) Paní Marketa je velmi šikovná a kresby od ní se musí líbit každému. :)
Eva U.: Obrázky,které dorazily mi doslova vyrazily dech.Jsou krásné a paní Markétu doporučuji všem,co si chtějí udělat pěknou památku jinou formou než na fotce.Obrázky mých dvou prcků jsem měla během týdne hotové,paní Markéta je rychlá,spolehlivá a ohromně šikovná. Ještě jednou mockrát děkuji:o)
Ivana R.: Dobrý den, kresby dorazily, jsem moc moc spokojená. Kloubouk dolu, jste opravdu šikulka
Jakub: Nekoho takto uzasne nadaneho jsem jeste nepoznal.Pani Marketa mi vytvorila nadherne portrety me dcery a zeny dohanejici k slzam.Preji moc stesti,uspechu a zdravi,dekuji mockrat,rozhodne se jeste ozvu....
Veronika H: Dnes mi přišli 2 krásné portréty od paní Markety jsou fakt překrásny . Těším se v budoucnu na další spolupráci.Moc příjemná a hlavně šikovná paní.Mohu všem doporučit Ještě jednou moc moc dekuji
Markéta: Dnes mi přišel nádherný obrázek od paní Markétky.Přesto,že byla fotka 40 let stará a malinká-tak paní Markétka to zvdládla uplně úžasně.Je velmi milá a vstřícná.Chtěla bych Vás všem vřele doporučit.Jste moc šikovná.Děkuji a přeji krásný podzim :-)
Pavlína Čápová: Dnes mi přišel balíček s portrétem. Krásnější kresbu jsem skutečně ještě neviděla. Paní Markéto jste moc moc šikovná. Ať se daří i dále :) Krásný den přeji. P.
Jana Mrázková: Včera jsem obdržela namalovaný obrázek našeho chlapečka, přestože jsem viděla náhled, úplně mi to vyrazilo dech jak to bylo nádherně namalované. Ty vlásky a hlavně oči..... Paní Menčíková je opravdu moc šikovná a milá. Jednání s ní bylo příjemné. Všem doporučuji a chtěla bych všem říct, že obrázky ve skutečnosti jsou mnohem mnohem hezčí než ty v zaslaných náhledech. Fotografie velmi zkresluje. Ve skutečnosti obrázky vypadjí velmi živě, jakoby vystupovaly z papíru. Paní Markéto, moc děkujem. S pozdravem JM
Katka: Dnes mi přišla obálka s portrétem, je nádherný. Paní Markéta je moc šikovná, doporučuji všem!!! Neváhejte!! Velice vstřícné a milé jednání. Děkuji.
Edita: Portréty jsou nádherné, taktéž jsme je měli pro prababičky pod vánoční stromeček, a měli velkou radost. Určitě všem doporučuji. Zároveň děkuji za vstřícnost, ochotu a hlavně čas Skvělá spolupráce, díky ještě jednou
Romana B.: Dobrý den, musím se připojit ke všem Vašim vděčným zákazníkům. Portréty dětí udělaly babičkám pod stromečkem velkou radost. Přeji do nového roku hodně zdraví, štěstí a hromadu krásných portétů. Děkuji, Romana B.
VerčaP: Moc děkuji za skvělou práci. Portrét je užasný, nemá prostě chybu. Nedokáži naše nadšení popsat. Všem vřele doporučuji a myslím si, že i my se ještě někdy ozveme. MOC DÍK Verča
Pavla Lidmilová: Markétko,moc vám děkuji za úúúžasné obrázky-určitě udělají pod stromečkem radost.Už se moc těším na ten velevýtvor který chystáme! :-) Jste báječná malířka a máte opravdu neskutečný talent.
Suzanne: Mockrát děkuji za obrázek...je opravdu nádherný,myslím že Vás někdy ještě oslovím:-)...mějte se a krásné Vánoce přeje Vám i Vaší rodince Zuzana a Sárinka
dáša Pastrňáková: Děkuji paní Markéto, portrét mé dcery a jejího přítele je úžasný. Určitě budou pod stromečkem překvapeni a hlavně nadšeni.Určitě Vaše služby znovu využiji.
Martina: Dobrý den Markéto, moc děkuji za portréty Kristýnky,jsou krásné,jste moc šikovná a určitě si od vás v brzké době nechám nakreslit nějaký portrét.Všem doporočuji,pani je mooooc šikovná. Děkuji Martina
Radana: Vážená paní Markéto, se zpožděním vpisuji vzkaz. Vyráběla jste pro nás voňavá svatební Komunikace s Vámi byla až neuvěřitelná. Během dvou dnů jsme se bez osobního setkání stihly domluvit, sjednotit své představy a vy vyrobit dvacet kusů srdíček. Byla nádherná a moc se líbila nejenom nám, ale i všem obdarovaným svatebčanům. Velmi jste nás potěšila extra srdíčkem s přáním. Jste obdivuhodný profesionál se . Ještě jednou mockrát děkujeme! Radana a Slavo
pavson.g: Milá Markéto,již déle jsme si s přítelem chtěli udělat radost a nakreslit si nějaký obrázek na Pražském mostě: já jeho,on mě. Ale zůstalo jen u řečí,do doby kdy mě na internetu zaujaly Vaše stránky.A jelikož jsme měly nedávno výročí 5 roků,napadlo mě,že si nechám zhotovit kresbu společnou jako originální dárek a překvapení pro oba . Povedlo se. Portrét je velice pěkný,až jsem to nečekala. Oba obdivujeme Vaši šikovnost a práci,a já na víc moc děkuji za milí jednání . Udělala jste nám opravdu radost,děkujeme Nejen nám ale i všem společným známým se to líbí,a vřele Vás doporučuji. Brzo,si od Vás necháme nakreslit našeho pesana a budeli nám i nadále štěstí přát,tak naše děti. Mnoho úspěchů v práci a pěkných dní s rodinou .....přeje Pavla a Petr
Markéta: tak to je fakt hezký..moc hezký
Lenkaallijka: Mila Marketo, moc Vam dekuji za krasny portret.Jste velice sikovna. Jeste si v budoucnu necham nakreslit sve 3 krasne deticky. A urcite Vas doporucim svym pratelum a znamym. Lenkaallijka
Barbara: děkuji mnohokrát za nakreslení mých andílků.všeobecné nadšení celé rodiny
lipetra: Tak jeste jeden velmi pozitivni komentarek od nas:-)Nechali jsme mamce namaloval nase zviratka a jsou jak ziva a visi v obyvaku na stene na cestnem miste. Dekujeme moc za krasnou praci.
lipetra: Jedním slovem nádhera. Jako svatebni dar jsme nechali namalovat portet nasich pratel a situovali jsme ho do minuleho stoleti a Marketa nam ho namalovala presne jak jsme chteli a obraz mel velky uspech, meli jsme nejhezci svatebni dar. Opravdu zlate rucicky. Dekujeme moc.
Lenka: Ahojky, Musím moc poděkovat za nádherné zpracování obrázku. Hned jak to doma viděli, tak mě donutili objednat si u vás další i pro ně. Jsme uchváceni.
Petra: Dobrý den,ještě jednou děkuji za ochotu,spolehlivost,talent který máte,obrázek jsem měla jako svatební dar a rozplakal skoro 30 lidiček,kteří ho obdivovali s otevřenou pusou.Nashledanou,jistě to není naposledy co Váš talent využiji Petra
Lenka: Portrét sestry jste dle fotky trefila výborně, jste moc šikovná a spolupráce s vámi byla super. Přeji mnoho zakázek a ať se vám daří. Jsem velmi spokojená a proto zasílám další zakázku.
Lucie: Jste velice šikovná!!!!!!!!!!namalovala jste mi obě děti,mám je v obýváku na zdi.Až se přestěhujeme do baráku, požádám Vás znovu, chci si udělat u schodiště fotogalerii dětí.Moc se nám to líbí.
Petra: Děkuji za krásné portréty Adélky a pukám hrdostí, že jste vybrala naší princeznu jako model, jak vzniká portrét. Děkuji a budu se těšit na další obrázky.
Helena: Děkuji za moc krásný portrét dcerky. Jste opravdu moc, moc šikovná, tak věrohodný portrét podle fotografie jsem ještě neviděla (mám doma několik od různých autorů) z toho od Markéty čiší um, profesionalita, ale také láska a něžnost.
Lucka: Milá Markéto, moc děkuji za krásný obrázek, už nám visí v přeedsíni a často se u něho zastavím a koukám....podoba přesná, komunikace s vámi pohodová, doručení bez problémů....prostě super super, mohu jen doporučit!!!!! ¨vlastně už jsem vás dávno doporučila . adresu na vás mám uloženou, jen co bude něco fááákt pěkného, ozvu se . Mějte se krásně a mooooc děkuju
Vernerka: Souhlasím s kladnými ohlasy:) Markétky ruce jsou fakt mooc šikovné....super bomba cool:)
Nikola: Poslala sem víc fotek, vybrala ste a zkombinovala je moc hezky, 4 lidi na jeden portrét a ještě ve velikosti A2, byla sem velice spokojená, ste velice přátelská a vaše práce je úžasná, už sem Vaše stránky poslala kamarádkám, které budou chtít také obrázky :-) Doufám že budete stále malovat, jelikož určitě není tento obrázek poslední a vždy se na Vás ráda obrátím, děkuji i za radu jak obraz zvíraznit na bíle zdi, móóóc se to povedlo. Ještě jednou děkuji.
Petr: .....VASE UMENI NEJDE JEN TAK POPSAT.MATE ZLATE RUCE KTERYCH NENI MNOHO.DOKAZETE ZAZRAKY I PODLE SPATNE A NEKVALITNI FOTOGRAFIE.NADHERA NADHERA NADHERA.
Šárka: Děkuji Markétce za krásný a přesný portrét.Hlavně rychlé a spolehlivé jednání a přístup,určitě její schopnosti v malování ještě využiju a každému doporučím.Ještě jednou moc děkuji Šárka
Ivana: Příjemné jednání a opravdu krásný portrét. Velice děkuji a mohu jen doporučit.
lenka Žáková: Děkuji moc za krásný portrét mé dcery. Jste moc šikovná a umíte krásně malovat až vám to snad i závidím

Uložit

Uložit


s