foto Iva Svobodová

Jsem lektorkou kurzů kreslení a malování a vytvářím obrazy na zakázku. Soustavně kreslím od r. 2005. Absolvovala jsem dva roky večerní výuky v ZUŠ v Roudnici nad Labem, kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou a mnoho workshopů. Studovala jsem 1 rok v soukromém výtvarném sektoru, který spadá pod fakultu UJEP. Nepřetržitě se věnuji samostudiu ve výtvarném odvětví. Nakupuji materiály a pomůcky, které uplatňuji v dílech a následně informace předávám mým studentům. V současnosti studuji grafologii a psychologii v České Grafologické Komoře. Jsem externím pedagogem volného času v DDM Trend v Roudnici nad Labem, kde učím děti kreslit a malovat.

Bydlím ve Vražkově, což je obec přímo pod horou Říp.

Můj ateliér najdete v Mnetěši, na Obecním úřadě, v 1. patře.

K zastižení v ateliéru jsem v dopoledních hodinách, ale raději si zavolejte a objednejte se na tel. 773634815. Můžete mě přijít jentak navštívit a omrknout mojí práci :-) .

 

  • V ateliéru kreslím obrazy, převážně na zakázku, ale ráda si vytvářím i vlastní tvorbu pro radost.
  • Na jaře 2013  jsem začala pořádat kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou ( kreslení, jako dělám já) pro veřejnost a ostatní druhy kurzů - malba olejem, akrylem, kresba pastelkami, rudkou. Kurzy jsou pro dospělé a děti od 11ti let.
  • A pochopitelně, že i já se nadále učím, občas jezdím na různé workshopy a zdokonaluji své kreslení a malování.
  • Moje životní motto zní : Stále je čemu se učit.

 

Jak jsem se dostala k výuce kurzů? Jednoho krásného dne se mě kamarádka zeptala, zda bych něchtěla zkusit vyučovat kreslení. Že prý s mými zkušenostmi se nemusím bát, že bych neuměla poradit ( slova kamarádky ). Bála jsem se, otálela, ale řekla jsem si, že kdo nic nedělá, nic nezkazí, a tak jsem do toho šla. První byly kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. A jelikož moji kurzisté nasávali atmosféru z ateliéru, kde mám vystavené moje obrazy vytvořené různými technikami, tak padaly častěji dotazy, zda bych nechtěla dělat i jiné kurzy, že by rádi přišli. Takže jsem si sedla, vytvořila si podklady a rozjela kurzy olejomalby, akrylem, rudkou,... . Na kurzech se snažím předávat moje zkušenosti s tím nejlepším vědomím a svědomím. A jsem moc potěšená, že se lidičky vrací a doporučují mě.

Uložit

Uložit


s