Kurz kreslení PMH Mnetěš

Nové

Dvoudenní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou pro dospělé a starší děti. Naučíte se kreslit a perfektně pracovat tužkou. Osvědčenými postupy se naučíte dívat kolem sebe tak, abyste to co vidíte, dokázali přenést nejen na papír. Pro VÝBĚR TERMÍNŮ klikněte vpravo na ZOBRAZIT. Poté se načte otevřená stránka a můžete vybírat.

Více informací

300,00 Kč

Více informací

Pochopíte způsob realistického vnímání věcí kolem sebe – ke kreslení se totiž nepotřebujete naučit kreslit, ale vnímat linie, prostor, proporce, světla a stíny. Není to nic těžkého, jen musíte vědět, jak na to. Kurz je určen pro dospělé. Pro mladší děti není vhodný, jelikož cvičení, díky kterým se naučíte kreslit, jsou pro děti nudná a nebaví je.

Kurzy pořádám převážně v mém ateliéru v Mnetěši u Roudnice n.L. , z Prahy to je 20 minut jízdy po dálnici D8 směr Teplice. Sledujte aktuální PŘEHLED TERMÍNŮ KURZŮ.

Na kurzy s sebou: hrneček na nápoj ( káva a čaj ode mě zdarma), pohodlné oblečení, přezůvky. Pomůcky na kreslení a malování nenoste. Můžete si přinést libovolné předlohy, podle kterých budete kreslit, či malovat. Oběd: NENÍ ZAJIŠTĚN!  V ateliéru je možné zakoupit nudlové polévky do hrnečku, české kvality, bez glutamátů. Pokud si přinesete vlastní oběd, NENÍ možnost jej ohřát! Káva a čaj bude k dispozici ode mě zdarma.

Sobota 9:00 až 17:00, pokračování v neděli od 9:00 do 14:00 hod.

Předlohy mám, ale pokud si chcete přinést vlastní, pak papír A4, který bude zaplněn hlavou. Ale pozor, předloha nesmí být rozmazaná!

s