KURZ KRESLENÍ PASTELKAMI

Pro někoho možná " jen " pastelka. Ale pastelka je velice vděčný kreslící nástroj. S pastelkou se dá krásně stínovat, míchat jednotlivé barvy a dá se s ní rozmanitě pracovat. Pastelky jsou různých značek, různé kvality, a třeba i pastelky, které jsou rozmyvatelné vodou. Na kurzu zjistíte jak velký je rozdíl v pastelkách co se týká kvality. Že ně...

Pro někoho možná " jen " pastelka. Ale pastelka je velice vděčný kreslící nástroj. S pastelkou se dá krásně stínovat, míchat jednotlivé barvy a dá se s ní rozmanitě pracovat. Pastelky jsou různých značek, různé kvality, a třeba i pastelky, které jsou rozmyvatelné vodou. Na kurzu zjistíte jak velký je rozdíl v pastelkách co se týká kvality. Že některé pastelky mají tak málo pigmentu, že se do nich opravdu nevyplatí investovat, jelikož se s nimi nic kloudného nenakreslí. Základ kurzu je postaven na výběru kvalitních pastelek. Budete mít možnost vyzkoušet kolem 20ti druhů, různých značek uměleckých pastelek. Naučíte se míchat barvy a poté také přijdete na to, co to je " míchač" a " leštič" :-D .

Na kurzu dostanete papír, vyberete si předlohu a zapůjčím vám umělecké pastelky dle libosti. Porovnáte úroveň obyčejných pastelek a nádherných uměleckých.

Téma předlohy kresby je čistě na vašem úsudku. Mám velké množství předloh, ze kterých můžete vybírat.

Přineste si přezůvky, pohodlné oblečení, svůj hrneček a jídlo na celý den. Oběd: NENÍ ZAJIŠTĚN!  V ateliéru je možné zakoupit nudlové polévky do hrnečku, české kvality, bez glutamátů. Pokud si přinesete vlastní oběd, NENÍ možnost jej ohřát! Káva a čaj bude k dispozici ode mě zdarma.

Kurz začíná v 10:00 hod. a končí v 17:00 hod.

Zobrazit

KURZ KRESLENÍ PASTELKAMI  V kategorii 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
s