JAKÉ FOTKY JSOU VHODNÉ PRO PORTRÉTOVÁNÍ?

JAKÉ FOTKY JSOU VHODNÉ PRO PORTRÉTOVÁNÍ?

1. JAKÉ FOTKY JSOU VHODNÉ PRO PORTRÉTOVÁNÍ?

Správně zvolená fotka je nejdůležitější částí objednávky, pokud chcete mít krásný obraz. Chápu, že laické oko jen těžko pozná, co pro mě znamená " fotka vysoké kvality ". Dříve jsem dělala kompromisy a brala zakázky s méně kvalitníma fotkama. Od nynějška prosby, že lepší nemáte, neberu a budu nekompromisní. Za ty peníze, co mi posíláte, chci, abyste měli to nejlepší, co dokážu a víc dokážu z krásných fotek.

Takže pár ukázek…

Krásná fotka: je fotka v dostatečném rozlišení velikosti do 10 MB, rozlišení 3820x2545 , čistá,  když se podívám na detail, vidím toto...

Výsledek z krásné fotky...

 

Špatná fotka: je fotka malého rozlišení, focená z dálky, plná stínů nebo třeba i fotka typu "selfí", která je focena příliš z blízka nekvalitními objektivy, které deformují obličej. Když kliknu na detail vidím toto...

  

Výsledek ze špatné fotky... rozmazané linie se špatně zachycují a tak i kresba ztrácí podobu. Je těžké kreslit podle rozmazané fotky. Na tento výsledek opravdu nejsem pyšná. Oči unavené z touhy vidět, co vidět není mi leda zaručí, že nevidím téměř nic a proto všechno je na kresbě špatně.

 

Když se chci podívat na detail, tak vidím toto... a také jen " toto" jsem schopná nakreslit. A stejně ani tak se mi to nepovede.

 

s